Yaşam Tarzı

Üç Things ı her zaman gezileri için paket

Okuyucu Puanımız
[Kullanıcı: 0 Puanı: 0]

Cornwall

Bu yaz tatile mi gidiyorsun? Her iki yılda bir, babaannemi ziyaret etmek için Cornwall ‘a gideceğiz. Tüm teyzeler, amca ve kuzenleri içine kazık ve biz kızarmış balık ve tuz ve sirke patates cips bizim ağırlık yemek. Neyse ki, birkaç hafta içinde oraya gidiyoruz ve her zaman bavulları dışarı çekiyoruz. Burada herhangi bir gezi için paketi üç şey vardır…

Madewell jean jacket

1. bir denim ceket. Ceketler hakkında bu kadar sevimli olan nedir? Yaka çok iltifat, ve serin akşamları ya da klimalı havaalanları elbiseler üzerinde bir tane çekebilirsiniz. İşte, yukarıda resimli angarya ceket ve ben de bu çakmak sürümü seviyorum.

Velvet jumpsuit

2. siyah bir tulum. Tulum her zaman seyahat ve yürüyüşler için bir araya çekti hissediyorum (ya da iki küflü çocuklar ile etrafında çalışan); ve ruj ile akşam yemeği için bir elbise olabilir. Bu sarkık fit mükemmel, ve burada daha az için benzer bir. Ayrıca, bu sayı bir örgü ve sandalet ile sevimli görüneceğini.

Educated book

3. Iyi bir kitap. Yaşamın en büyük zevklerinden biri, tatilde bir kitapta kaybolmaya başladı, sence de öyle değil mi? Arkadaşım Linsey sadece eğitim yemiş-Idaho dağlarda Survivalist doğdu bir kız hakkında bir gelecek-of-Age anı-ve bu konuda raved . Okudun mu? Kazmak için sabırsızlanıyorum.

Geziler için ne paketler? Bu yaz her yerde seyahat edecek misin? Duymak için meraklı!

Seyahat PS 15 okuyucu yorum ve balayı için bir deha ambalaj ipucu.

(Ingiltere ‘ye geçen gezimizin en iyi fotoğrafı. Stella Blackmon tarafından kitap fotoğraf.)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Victor Mete Womens Jersey 
ankara travesti sakarya travesti tmgd Brian Burns Jersey