Sağlık

Supradyn Kullananların Ürün Hakkındaki Yorumları

Okuyucu Puanımız
[Kullanıcı: 0 Puanı: 0]

supradyn-kullananlarin-yorumlari

Supradyn faydaları oldukça fazladır ve vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve diğer elementlerden yeterince yararlanmanızı sağlamak için kullanılır. Supradyn all day içerik açısından 12 vitamin, 8 mineral ve diğer bazı elementlere sahiptir.

Supradyn Nedir?

Supradyn all day, önemli vitamin ve mineraller içeren bir multivitamin takviyesidir. Supradyn, deri ve saç sağlığı, hazımsızlık, cilt hastalıkları, B12 vitamini eksikliği, göz problemleri, yüksek tansiyon, kemik ve diş sağlığı ile diğer bazı koşullar için kullanılır. Supradyn kalsiyum pantotenat, kalsiyum fosfor, bakır sülfat, magnezyum oksit, manganez sülfat, sodyum borat, sodyum molibdat, A vitamini, B1 vitamini, B12 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, D vitamini, E vitamini, H vitamin ve çinko sülfat içerir.

Supradyn hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve yararlarını öğrenmek için “Supradyn Nedir, Faydaları Nelerdir?” yazısına mutlaka göz atın!

Supradyn’in 3 farklı formu bulunmaktadır ve içindekiler kısmı her biri için farklıdır:

Supradyn All Day Tablet

İçerisinde birçok mineral ve koenzim Q10 bulunduran bir vitamin takviyesi olan Supradyn All Day Tablet günlük vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur.

supradyn-tablet-icerik

Supradyn All Day Efervesan Tablet

Portakal aroması eşliğinde multivitamin, multimineral ve ek olarak koenzim Q10 içeren Supradyn All Day Efervesan Tablet günlük beslenmenizin yanında tok karnına bir bardak suda 1 tablet olarak tüketilebilir.

supradyn-efervesan-icerik

Supradyn Energy Şase

13 vitamin, 9 mineral içeriğiyle günlük vitamin ve mineral desteği sağlayan Supradyn Energy Şase koenzim Q10 ilaveli multivitamin ürünüdür. Suya ihtiyaç duyulmadan doğrudan ağza dökülerek tüketilebilir.

supradyn-sase-icerik

Supradyn All Day hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve yararlarını öğrenmek için “Supradyn All Day Nedir, Faydaları Nelerdir?” yazısına mutlaka göz atın!

Supradyn Ne İşe Yarar?

Supradyn, herpes simplex virüs büyümesini inhibe ederek B12 vitamini eksikliğinin tedavisine yardımcı olur. Normal bir şekilde büyümeyi sürdürmek için karbonhidratların metabolize edilmesini sağlar. B2 vitamini eksikliğini önlemek için vücudun birçok dokusunu korur. Kan şekeri seviyesini normal aralıkta tutarak antikor ve hemoglobin üretilmesini sağlar. Glutatyon seviyesini arttırarak hücreleri peroksidatif hasara karşı korumada etkilidir.Serbest radikallerin neden olduğu hasarı engeller, böylece yaraları iyileştirir. Hücrelere zarar veren süreçleri yavaşlatmaya yardımcı olur. Güçlü kemikler için gerekli olan kalsiyum ve fosfor emilimini arttırır. Vücuttaki magnezyum ihtiyacının tamamlanmasına ve proteinler ile diğer maddelerin parçalanmasına destek olur.

Supradyn ayrıca kas inşa etmek ve kas koordinasyonunu geliştirmek üzere çalışır, vücuda demir sağlar ve vücudun normal işleyişini sürdürmesine yardımcı olmanın yanı sıra kemik oluşumu için de faydalıdır.

Supradyn kullananlar tarafından yapılmış, supradynin yararları ve etkileri hakkında size fikir verecek ve yardımcı olacak bazı yorumları aşağıda bulabilirsiniz:

supradyn-yorumsupradyn-yorum-2supradyn-yorum-3supradyn-yorum-4

Supradyn Ne Zaman Kullanılır?

Supradyn içeriği  göz önünde bulundurulduğunda fazlasıyla zengindir. Supradyn enerji sağlamasının yanı sıra vitamin ve mineral eksikliği ile ilgili çeşitli durumları tedavi etmek için kullanılır. Bu durumlardan bazıları şunlardır:

 • Cilt hastalıklarının tedavisi
 • Tırnak sağlığı
 • B12 vitamini eksikliği
 • Bağışıklık sistemini güçlendirme
 • Kemikleri ve dişleri sağlıklı tutmak
 • Saç beyazlaması
 • Mide ekşimesi
 • Yüksek kolestorol
 • Anemi
 • Çeşitli enfeksiyonlar
 • Diyabetik nöropati
 • Gebelik komplikasyonları
 • İshal

Supradyn ürünlerini incelemek ve satın almak için tıklayın.

Supradyn Nasıl Etki Eder?

Vitaminler, vücut için kesinlikle gerekli olan maddelerdir ve aldığımız gıdalardan elde edilirler. Vücudumuz tarafından kan, kemik, sinir, vb. vücut bileşenlerini korumak içinse minerallere ihtiyaç vardır. Bazı elementler de vücudumuzun olağan işleyişi için gereklidir. Fakat bu besinler günlük yiyeceklerimizde her zaman yeterli miktarda mevcut değildir. Dolayısıyla, vücutta bunların seviyelerini korumak için besin maddesi takviyesine ihtiyaç duyulmaktadır. Supradyn vitamin eksikliği problemini çözen ve bu tür eksikliklerin ortaya çıkmasını önleyen türden bir destektir. Hastalık döneminde ve vücudunuzun daha fazla vitamin ve mineral seviyesine ihtiyaç duyduğu zamanlarda yeterli miktarda vitamin ve mineral sağlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün