Yaşam Tarzı

Orta dönem ‘de oy vermeye hazır olmak için yapılacak dört şey

Okuyucu Puanımız
[Kullanıcı: 0 Puanı: 0]

Kim oy vermeye hazır? …

Yıkıcı antisemitik Pittsburgh Sinagogu bu hafta sonu çekim sonra, ve tüm bu son birkaç yıl içinde oldu, Kasım 6 yeterince hızlı gelmiyor. Bu sonbaharda orta dönem seçimleri gerçekten çok önemli. Temsilciler Meclisi ‘nde tüm 435 koltukları, Senato ‘da 35 koltuk, ve 36 devletlerin valiler oy üzerinde bulunmaktadır. “Başkan Trump için çok fazla tehlike var.” diyor CNN. “Kongre ‘nin kontrolünü sona erdiren parti, Cumhurbaşkanı ‘nın hayatını bir esinti veya son iki yıl boyunca bir kabus yapabilir.”

Oylama günü için kendinize nasıl hazır olursunuz:

1. Oylama konumunuzu ve zamanlarını bulun.
Burada adresinizi girerseniz, oylama yerinizi onaylayabilir ve açık olacak saatleri görebilirsiniz. Eğer gün öncesinde oy denemek istiyorsanız (bazı devletler bunun için geçerli bir neden gerektirir, ve bazı devletler hiç sunmuyoruz), buraya gidin. Eğer (genellikle ülke dışında olacak ya da hastalık veya özürlülük nedeniyle anketlerde görünmüyor), buraya gidin çünkü bir devamsızlık oy gerekir.

2. sizinle getirmek için gerekenler öğrenin. Bazı devletler (California ve New York dahil), genellikle KIMLIK gerekmez; sadece adınızı ve adresinizi belirtebilirsiniz. Diğer Devletler KIMLIK gerektirir. Devletin gereksinimlerini burada kontrol edin.

3. ihtiyacınız olan taşımacılığı veya desteği alın . Eğer anketlere gitmek gerekirse, Carpool Vote ‘a ulaşırsanız, Lyft ve Uber de oylama gününde indirimli veya ücretsiz yolculuk imkanı sunar. Eğer çocuklara bakıyorsanız, ülkenizdeki her devletin oylama kulübesi içine küçükler getirmek için izin verilir. Anketlerde taciz edilmiş, korkutulmuş veya geri dönmekte olduğunuz gibi düşünüyorsanız, seçmen koruma hattı çağırmaktan çekinmeyin. Onlar tam bu sebepten dolayı yapılmış ve insanlar yardım etmek istiyor.

4. kime oy vermek istediğinize karar verin.
BallotReady ve Ballotpedia size özel oy, ne destek ve kim onları onayladı tüm adaylarını gösterir. Her iki araç süper yararlı ve kullanımı kolaydır. Başka bir yaklaşım: Eğer inanılmaz derecede tutkulu olduğunuz bir ya da iki sorun varsa, bu nedenleri destekleyen grupları bulabilir ve hangi adaylara destek olduklarını görebilirsiniz. Örneğin, en önemli sorun silah reformu ise, anneler talep eylem tarafından oluşturulan gun Sense aday Look-up aracını kullanabilirsiniz. Eğer bir numaralı sorununuz çevre ise, koruma seçmenleri Ligi ‘ni, çevreye karşı sürekli olarak yan yana olan ‘ Dirty düzinesi ‘ adaylarının listesini görebilirsiniz.

vote on November 6th

6 Kasım ‘da oylama yapacak mısın? Bu çok önemli! Bunu yapabiliriz!!! Bu listeye başka ne ekleyeceksiniz?

Not cinsel taciz, ve nasıl haber alabilirim?

(Alt fotoğraf Lena Wolff ve yayın Studio Bay Area tarafından oylama poster genel mağaza tarafından çekilen.)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara travesti sakarya travesti tmgd