Moda

Modanın enlerinde bilezik modelleri

Okuyucu Puanımız
[Kullanıcı: 0 Puanı: 0]

Yeni sezonun gelmesiyle birlikte tüm moda dünyasında değişimlerin yaşandığını görüyoruz. Özellikle de son yıllarda internet dünyasında daha fazla kendini gösteren takılar, teknolojinin akımına kapılan tasarımcıların farklı ülkelerdeki modelleri değerlendirme imkânı yakalamalarına fırsat sunmuş ve bu da Türkiye’de yeni bir çağın açılmasına etki etmiştir. Daha önceleri altın bilezik konusunda çok fazla seçenek yoktu, özellikle de fiyat alanında çok farklı alternatiflerin olmaması, sadece yatırım amaçlı satın almalarını etkiliyordu. Fakat değiştirilen bazı detaylar sayesinde daha ucuza bilezik satın almak da mümkün hale geldi. Yeni nesil veya yeni sezon modelleri olarak değerlendirdiğimiz bu modellerde, karat değerleri düşürülüp yükseltilebildiği için takı amacı ile alışveriş yapmak isteyen her yaştan kadın, kendine göre ve kendi bütçesine göre bir modeli kolaylıkla satın alabiliyor. El hâsıl, yeni sezonun gelmesiyle yine kendinden söz ettiren çok sayıda tasarımın varlığından haberdar olmanızı istiyorum ve bu sezonda benim en çok üzerinde durduğum ve satın almayı planladığım bilezikler hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Benim gibi takı düşkünü olanlar için faydalı bir yazı olacağına inanıyorum.

Yeni sezon bilezik modelleri

  • Pırlanta fantezi bilezik
  • Pırlanta Pave bilezik
  • Elmas Bilezik
  • Altın toplu bilezik
  • Altın fantezi bilezik

Pırlanta fantezi bilezik modelleri

Yeni sezonun açılmasıyla birlikte kuyumcuların vitrinlerinde değişik takı modelleri kendini göstermeye başladı. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın ya da bir yakınınızın düğününe, nişanına, doğum gününe giderken yanınızda uzun zaman unutamayacağı bir hediye almak istiyorsanız veya kendinizi ödüllendirmek için bir takı satın almayı düşünüyorsanız, kesinlikle pırlanta fantezi bilezik modellerini incelemenizi öneririm. Birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran bu modeller, yeni sezonda ilham kaynağınız olmaya yetecek tarzdan tasarlanmış…

Pırlanta Pave Bilezik modelleri

1,3 karat ve 2,41 karat değerinde değerli madenlerle tasarlanan pave bilezik modelleri, yeni sezonun en ihtişamlı modelleri arasında yer alıyor. Kıyafetleri tamamlayıcı özelliği ve sezona damga vuran yönleriyle değerlendirebileceğiniz bu modeller, farklı el işçlikleriyle de dikkatleri üzerine çeken modellerdir. Hem hediyelik hem de kendiniz için beğenebileceğiniz bir model arayışı içerisinde iseniz kesinlikle bu modeller üzerinde durmanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

Elmas bilezik modelleri

0,10 karat değerinden 1,60 karat değerine kadar farklı fiyat aralıkları ile hazırlana ve tasarlanan bilezikler, yeni sezonun en göz alıcı modelleri arasında yer alıyor. Yılın büyük bölümünü çalışmakla geçirdikten sonra hoş bir takı hak ettiğinizi düşünüyorsanız, kesinlikle elmas bilezik modelleri kategorisini incelemeniz gerektiğini düşünüyorum. Kullanılan taş, kullanılan tasarım ve ince işçiliği ile dikkatleri üzerine çeken bilezik modelleri, kesinlikle yeni sezonun en iyi modelleridir.

Altın toplu bilezik modelleri

Daha değerli bir bilezik modeli üzerinde karar vermeyi düşünüyor ve bütçenizi biraz daha geniş tutmayı planlıyorsanız kesinlikle yeni sezonda kendinden en çok söz ettiren altın toplu bilezikleri incelemenizi öneririm. 14 ayar olarak tasarlanan bilezikler, her yaştan kadının kullanabileceği bir model olup, son derece şık detaylarıyla dikkat çekici modellerden biridir.

Altın fantezi bilezik modelleri

Trend bir seçim, farklı bir tasarım ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bilezik modeli arayışı içinde iseniz sezonun en göz alıcı modellerinin Gülaylar Pırlanta’dan sunulduğunu hatırlatalım. Sitenin geniş kategorilere sahip olması ve arana modellerin kolaylıkla bulunabilmesi, pırlanta ve takı alanında arayış içine girenlerin incelemesi gereken bir sitedir. Sitenin en göze çarpan bilezik modellerinden bir kategoriyi oluşturan altın fantezi bilezikler, son derece şık tasarımlarıyla sizin de beğeninizi kazanacak. Tüm altın bilezik modellerini incelemek için https://gulaylar.com/bilezik-altin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün