Yaşam Tarzı

Kıyafetler bir hafta: Elaina Bellis

Okuyucu Puanımız
[Kullanıcı: 0 Puanı: 0]

Elaina Bellis style

Los Angeles merkezli Elaina Bellis bir havadar, zahmetsiz, sadece-adım-Out-of-a-Katalog tarzı, ama hala onun iki yaşındaki ikizler ile dağınık almak için korkmuyor. Onunla zaman geçirdikten sonra, değil imkansız bir) onun arkadaşı ve b olmak istiyorum) onun saç, stat kopyalamak istiyorum. Burada, o bir hafta içinde giydi beş go-kıyafetler paylaşır…

Elaina Bellis style

Gömlek: Dôen üst gül. Kot: Vintage Levi ‘s, benzer. Çok fazla. Twins ‘ Rompers: Saxon ve sunra.

“İkizlerin büyütmesi zor mu? Şimdiye kadarki en zor şey. Zor ve eğlenceli ve düşündüğün her şey. Onları bir çocuk Müzesi ya da Park gibi yerlere götürebiliyorum, ama aksi takdirde, her yere gitmek zordur, çünkü çok kaotik. Onları markete götürmeyin. Ama aynı zamanda büyülü. Onlar en iyi arkadaş ve kendi dil var. Bir Tantrum atma olacak, ve sonra diğer odaya yürüyecek, kız kardeşine kadar yürümek ve bir kelime söylemek-ben bile ne söylediğini bilmiyorum-ve diğer bir ağlama, gülmeye başlamak ve oynamak gitmek. ”

Elaina Bellis style

Kazak: Christy Dawn. Pantolon: Jesse Kamm.

“Ben onları hasta olsun kadar kıyafetler çok az sayıda dönen, tekrar tekrar aynı birkaç parça giymek. Şu anda, gerçekten monokromatik görünüşün içindeyim. Ayrıca bir sürü yüksek bel pantolon giyiyorum. Her nasılsa yüksek Waisted pantolon her zaman şık görünüyor; bir T-shirt ile kadife pantolon sadece bir çift olsa bile, siluet çok zor denemeden, tarzınızı yükseltilmiş gibi görünmesini sağlar. Pratik tarafta seni tutuyorlar. ”

“Sonsuza dek aynı saç kesimi yaşadım. Her zaman bir Bob, her zaman çenem için, ve her zaman künt. Yılda iki kez kestim. Ben duştan çıkmak ve sadece hava kuru izin. Zaman zaman, Eğer çok poufy, ben Everyday Oil küçük bir bit almak ve sadece saçımın çok ipuçları üzerine koymak, aşağı tartmak için. ”

Elaina Bellis style

Kazak: Jenni Kayne. Rachel Comey. Sandalet: Coclico. Çanta: Bembien. Güneş gözlüğü: Garrett Leight x Clare V.

“Ben beyaz iyi hissediyorum ve diğer renkten daha fazla giymek. Bu klasik ve çok temiz hissediyor. Son zamanlarda, ben Descanso Gardens için ikiz aldı ve ben beyaz pantolon giyiyordum. Günün sonunda, çamur ve kir KAPLıDıR. Sırrım, harikalar yapan bu leke çıkarıcı. O zaman her şeyi soğuk suda yıkayacağım ve her şey ortaya çıkar. ”

Elaina Bellis style

Palto: Gap, benzer. Gömlek: Everlane. Everlane. Topçukları: Everlane.

“Ben çocukken annemi kaybettim, sonra da otuzlu yaşındayken, oğlum Lincoln ‘Ü bir ölü doğumla kaybettim. Onu aldıktan sonra, kendimi anlamak yol aşağı gitti, neden şeyler olur, ve gitmek için öğrenme. Bana ne kadar güçlü olduğumu ve ne kadar sevildiklerini gösterdi. Bazen bana bir kelebek şeklinde geldiğini düşünüyorum. Bahçede oynayacağız ve aniden bu kral kelebeği hiçbir yerden çıkıp yüzüme uçacak. Diğer kelebekler görüyorum ve hiçbir şey hissetmiyorum, ama bu olduğunda, çok açık hissettiriyor. Ben kesinlikle üçünün annesiyim. ”

Elaina Bellis style

Elbise: kara Thoms, benzer. Twins ‘in tulumlar: Misha & Puff.

“Stil söz konusu olduğunda, gerçek insanlardan çok esinleniyorum. Bazı arkadaşlarım benim sevdiğim küçük moda markaları var, Christy Dawn gibi, Marais ve Julie o ‘Rourke gelen Haley Boyd Rudy Jude. Ben de gerçekten Erica ceylan Cohen hayran. Her zaman zahmetsizce seksi görünüyor ve o çok bilge. Büyüyünce olmak istediğim kişi bu! ”

Elaina Bellis style

“Yirmili yıllarda güvensizlik ile çok mücadele ettim. Ben başkalarına kendimi karşılaştırmak ve yeterince iyi gibi hissettim asla. Bu güvensizlikleri zaman zaman benim için ne kadar sakat olduğunu hatırlıyorum. Los Angeles ‘ta büyüyen iki kız sahibi olmak, ben onlara emin ve kim oldukları kesin hissediyorum yardımcı araçlar ile sağlayabilir umuyoruz. Onları herkesin içinde ve kendileri içinde güzelliği tanımak için öğrenmek istiyorum. Ve yeterli olduklarını bilmek. ”

Çok teşekkür ederim, Elaina!

P.S. daha fazla kadın bir fotoğrafçı ve iki podcast hosts da dahil olmak üzere, onların go-kıyafetler paylaşmak. Ve anne Kate ‘in ölü doğan oğlu hakkında güzel bir kompozisyon.

(Fotoğraf Nicki Sebastian Cup of Jo için.)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara travesti sakarya travesti tmgd