Yaşam Tarzı

Instagram Fenomeni Pizza Yiyerek Mükemmel Kalçaların Sahibi Oldu

Okuyucu Puanımız
[Kullanıcı: 0 Puanı: 0]
instagram-fenomeni-bru-luccasin-seksi-kalca-egzersizleri

Her diyet dönemi geldiğinde bayıldığınız pizza ve burgerlere veda edeceğiniz için ağlıyorsunuz değil mi?.. Belki de seksi kalçalar için pizzalardan vazgeçmeniz gerekmiyordur. 23 yaşındaki instagram fenomeni Bru Luccas, “benim hayatım” dediği spor ile muazzam kalçaların sahibi oldu. Ama bu kalçaların o kadar kolay kazanılmadığını şimdiden söyleyelim.

Kaliforniya’daki 3 yıl boyunca Mc Donald’s’da çalışmış, Wahoo’s Fish Tacos’da kasiyerlik yapmış ve On The Border’da komi olarak çalışmış. Tüm bu süre içerisinde antrenman programı konusunda büyük bir titizlikle çalışan Bru Luccas, spor için benim hayatım diyor.

Sporu seksi bir fizik oluşturmak için değil sevdiği ve yaşam biçimi olduğu için yapan Luccas, özellikle kalça bölgesi ve karın kasları ile tüm bakışları üzerine toplayan bir fiziğe sahip.

1 Yılda Yarım Milyon Takipçi ve Sponsorluklar

Kaliforniya’daki son yılı içerisinde instagramda yayınladığı fotoğraflarından sonra bir anda tüm sosyal medyanın dikkatini çeken Bru, özellikle fitness tutkunlarını, genç kadınları bir anda kendisini takip etmeye başlarken bulmuş. 1 yıl içerisinde 600.000’e yaklaşan takipçi sayısı sonucu Fashion Nova gibi giyim markaları ve supplement markaları kendisi ile iletişime geçmeye başlamış. Geçtiğimiz yaz ise kız kardeşleri ile bir bikini markası oluşturan Luccas diğer yaptığı işleri bırakmış.

Genç kadın instagram’da iddialı vücudunu, antrenmanlarını ve yediklerini paylaşmaktan hiç çekinmiyor. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Bru, takipçilerine ayrıca tüm vücudunu azimle ve aksatmadan yaptığı spora borçlu olduğunu söylüyor.

Bru Luccas’ın Kalça Sırrı

Jiu Jitsuda yeşil kuşak sahibi olan Luccas, her gün antrenman yapıyor. Üst ve alt gövde çalışmalarını her gün değiştiriyor, ağırlık çalışıyor ancak antrenman öncesi her seferinde mutlaka 30 dakikalık merdiven tırmanıyor.

Alt vücut çalışması yaptığı günlerde kalçalarının mimarı sıkı bir squat programı uyguluyor. 4 temel hareketten oluşan bu programı omzuna bir barbell alarak yapıyor. Squat uygularken her kalkışını mümkün olduğunca yavaş yaptığını ve kalçalarını ayaktayken iyice sıktığını söylüyor. Bru’nun sırrı tam olarak bu!

Bru’nun Kalça Hareketleri:

  • Narrow squat, 3 set, 15 tekrar
  • Wide squat, 3 set, 15 tekrar
  • Sumo Squat, 3 set, 15 tekrar
  • Narrow Squat Pulses, 3 set 15 tekrar

Ağırlık ve kalça egzersizleri yaklaşık 40 dakikasını alıyor, ardından 30 dakika yüzüyor. Ayrıca bu antrenmanlarının yanında haftada 2 gün dans ediyor, 2 gün jiu jitsu yapıyor.

Tüm Bu Antrenmanlardan Sonra Sınırsız Pizza!

İşte yukarıdaki çalışmalar Brezilya’lı kadının pizzalar ile ilişkisini kesmemesinin sırrı. İnstagram fitness modeli genç kadın, yemeğine çok fazla özen göstermediğinin altını çiziyor ve hatta herkesinkinden çok bir farkı olmadığını önemle belirtiyor. Ona göre yemek yemek siz nasıl istiyorsanız öyle olmalı. Ancak mükemmel bir vücut için yemektense sporun gücüne inanıyor. Çoğu kişinin aksi bir düşünce olsa da bu Luccas için geçerli olmuş bir metot. Ancak Luccas da genleri konusunda şanslı olduğunu kabul ediyor. Yine de herkesi spor yapmaya davet ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün