Yaşam Tarzı

Anna Victoria Takipçileri İle “Mükemmel Vücudunun” Gerçek Halini Paylaşıyor!

Okuyucu Puanımız
[Kullanıcı: 0 Puanı: 0]

Instagram adeta bir mükemmel vücutlar diyârı…

Fitness bloggerlarının ve tutkunlarının en sevdiği sosyal platformlardan olan instagram, spor ve sağlıklı beslenme ile şekillenmiş milyonlarca “mükemmel vücudun” etkisi altında. Fitness, vücut geliştirme veya herhangi bir spor yapıyorsanız, yeteneklerinizi ve bedeninizi instagram üzerinden milyonlarla paylaşmak isteyebilirsiniz. Ancak bu durum, mükemmel vücut istilasına uğramış bir sosyal platform yaratıyor ve konu hakkında daha az bilinçli kişilerin motivasyonlarını ve özgüvenlerini kırmaya sebep olabiliyor…

Instagram ufkunuzu açmanıza, yeni fitness teknikleri keşfetmenize hatta harika spor kıyafetleri ile karşılaşmanıza yararken yukarıda bahsettiğimiz negatif etkisi ile de göze çarpıyor. Bunu fark eden birçok fitness antrenörü de mükemmel vücutlarının gerçekte nasıl göründüklerine yönelik paylaşımlarda bulunuyor.

Anna Victoria’da onlardan biri. Anna sıkı bir antrenör. Çalışmaları hiit bazlı olmakla beraber fitness tekniklerinin tümünü kullanıyor. Sağlıklı beslenmeyi de işin içine katınca mükemmel vücut onun olmuş… Ancak Anna, kilo vermek ve şekle girmek isteyen kişilere kendi deneyimlerini aktarırken, günün %99’unda nasıl gözüktüğünü hiç çekinmeden takipçileri ile paylaşıyor. Harika fotoğraflar onun için anlık meseleler. Anna Victoria danışanlarına fitness serüveninin hangi aşamasında olurlarsa olsun kendi vücutlarını olduğu gibi semelerini öğütlüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün